Firma UNITRON została utworzona w 2000 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności, dzięki konsekwentnej polityce skierowanej na pełne zaspokojenie potrzeb i oczekiwań Klientów, firma zapewniła sobie dobrą i stabilną pozycje na rynku informatycznym.

Specjalizujemy się w sprzedaży rozwiązań sieciowych, znanych producentów będących liderami na globalnych rynkach, a dzięki bezpośredniej i wieloletniej współpracy z największymi dystrybutorami i brokerami z całej Europy, oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości w najniższych cenach.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz wymaganiom rynkowym oferujemy bogatą paletę asortymentową, wciąż wzbogacaną o nowe artykuły.

W Naszej ofercie znaleźć można ponad 2000 referencji w konkurencyjnych cenach. Nasz zespół handlowy i logistyczny tworzą ludzie otwarci na Państwa potrzeby i zawsze służący fachową radą. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę oraz szybką realizację dostaw.

W 2013 roku do dyspozycji naszych Klientów dodaliśmy nowoczesne punkty logistyczne, znajdujące się niemieckim Düsseldorfie oraz w Birmingham w Anglii, dzięki czemu możemy obslużyć Klienta bezpośrednio z zagranicy oszczędzając na cennym czasie.

Nasze dotychczasowe doświadczenie i kontakty handlowe pozwalają nam na świadczenie kompleksowych usług np. takich jak instalacja zakupionego u nas sprzętu lub zakładanie kontraktów serwisowych na terenie UE.
Motto naszych działań to satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów.

Każdy Klient traktowany jest u nas indywidualnie!

Twój Sukces
Nasza Satysfakcja

Ralph Jablonski

IMG_3214