J4858C

J4858C

Produkt w kategorii : Transceivery | 0

J4858C
HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver

 

Wysokiej jakości transceiver HP J4858C

 

Transceiver HP J4858C zapewnia łączność Gigabit przez wielomodowe łącze światłowodowe z zasięgiem do 550 metrów. Urządzenie posiada jeden port LC 1000Base-SX (1000Base-SX typu IEEE 802.3z. Okablowanie wykonane zostało technologii gradientowego światłowodu wielomodowego o średnicy 62,5/125 µm lub 50/125 µm. Transceiver HP J4858C to sprzęt wykonany przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii i trwałych, wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

New retail, Factory sealed, Care pack ready.